Innovative 94-97 Accord Replacement Driver Mount (F-Series) Steel 75A Bushing
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm29711-75A |
| MFR Part # | 29711-75A |
| Item ID | 420054 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2020-11-02 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 5.8" Γ 5.4" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |