Mishimoto 2020+ Toyota Supra Aluminum Auxiliary Radiators
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-SUP-20A |
| MFR Part # | MMRAD-SUP-20A |
| UPC / Barcode | 840197700051 |
| Item ID | 423279 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2020-11-23 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 14.9" Γ 13.3" Γ 12.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |