AMP Research 2019-2020 Ram 2500/3500 HD Crew Cab Air Tank Relocation Kit
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp79109-01A |
| MFR Part # | 79109-01A |
| UPC / Barcode | 815410014857 |
| Item ID | 424381 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2020-12-08 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Brackets |
| Dimensions | 8.1" Γ 4.1" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |