ARB Orange Supergrip Sandpegs (14.6 Inches) - Pack of 4
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arbARB4158A |
| MFR Part # | ARB4158A |
| UPC / Barcode | 9332018076199 |
| Item ID | 424386 |
| Price Group | ARB C |
| Born-On Date | 2020-12-08 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Awnings & Panels |
| Dimensions | 17.0" Γ 8.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 12.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |