ARB Summit Bar Textured ARB Fogii 4 Runner 14On (Fit Kit NOT Included)
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arb3421570K |
| MFR Part # | 3421570K |
| UPC / Barcode | 9332018076274 |
| Item ID | 426297 |
| Price Group | ARB B |
| Born-On Date | 2021-01-15 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Bull Bars |
| Dimensions | 78.0" Γ 32.0" Γ 29.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 123.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |