BedRug 2ft x 4ft Utility Mat 10 Pack Retail Display TrackMat
| Brand | BedRug |
|---|---|
| Part Number | bedTM2X4K |
| MFR Part # | TM2X4K |
| UPC / Barcode | 870558003088 |
| Item ID | 42682 |
| Price Group | BedRug |
| Born-On Date | 2016-06-24 |
| Category | Tools |
| Subcategory | Tools |
| Dimensions | 26.0" Γ 18.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 23.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |