ARB Micro Recovery Bag Orange/Black Topographic Styling PVC Material
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arbARB504A |
| MFR Part # | ARB504A |
| UPC / Barcode | 9332018078902 |
| Item ID | 428794 |
| Price Group | ARB C |
| Born-On Date | 2021-02-12 |
| Category | Winches & Hitches |
| Subcategory | Tow Straps |
| Dimensions | 13.5" Γ 6.0" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |