Vibrant Threaded Hex Bolt capping Oxygen Sens Bung Mild Steel M18x1.5 thread Retail Pack of 1 pcs.
| Brand | Vibrant |
|---|---|
| Part Number | vib1195A |
| MFR Part # | 1195A |
| UPC / Barcode | 690092113148 |
| Item ID | 4310524 |
| Price Group | Vibrant |
| Born-On Date | 2013-10-11 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Bungs |
| Dimensions | 1.5" Γ 1.5" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.13 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |