Vibrant T304 SS Exhaust Manifold Flange for VW/Audi 1.8T motor 3/8in Thick
| Brand | Vibrant |
|---|---|
| Part Number | vib1460V |
| MFR Part # | 1460V |
| UPC / Barcode | 690092180751 |
| Item ID | 4310923 |
| Price Group | Vibrant |
| Born-On Date | 2013-10-11 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Flanges |
| Dimensions | 16.0" Γ 4.0" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |