Whiteline 06-12 Audi / 03-11 VW Front Swaybar Link Assembly
| Brand | Whiteline |
|---|---|
| Part Number | whlKLC167A |
| MFR Part # | KLC167A |
| UPC / Barcode | 9319924394005 |
| Item ID | 4312791 |
| Price Group | Whiteline |
| Born-On Date | 2013-10-31 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Endlinks |
| Dimensions | 14.4" Γ 2.9" Γ 1.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |