ARP 1/2in x 5.5.310 ARP2000 Stud
| Brand | ARP |
|---|---|
| Part Number | arpAR5.310-2GB |
| MFR Part # | AR5.310-2GB |
| Item ID | 4313123 |
| Price Group | ARP |
| Born-On Date | 2013-11-14 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware - Singles |
| Dimensions | 5.5" Γ 0.5" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.25 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |