Cusco CP9AF Evo5 Adjustable Sway Bar Bracket
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus561 315 A |
| MFR Part # | 561 315 A |
| UPC / Barcode | 4996338096531 |
| Item ID | 4313833 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-12-05 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Brackets |
| Dimensions | 48.0" Γ 10.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |