Smarty 98-02 Dodge Ram Cummins 5.9L Diesel S-03 Tuner
| Brand | Smarty |
|---|---|
| Part Number | smtS-03 |
| MFR Part # | S-03 |
| UPC / Barcode | S03A |
| Item ID | 4314222 |
| Price Group | Smarty |
| Born-On Date | 2013-12-17 |
| Category | Programmers & Chips |
| Subcategory | Programmers & Tuners |
| Dimensions | 9.2" Γ 7.4" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| EPA | Testing |
| Active | Active |