Torque Solution Short Shifter/Base/Shift Cable Bushing Combo: Mitsubishi Evo X 08-09
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-SS-005A |
| MFR Part # | TS-SS-005A |
| UPC / Barcode | TS-SS-005A |
| Item ID | 4315551 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2014-01-09 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Shifters |
| Dimensions | 10.0" Γ 3.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |