Cusco Chrmly Roll Cage 4 Pt Rear Toyota Corolla GTS (AE86) 2/3 Dr *NON-SUNROOF* (S/O / No Cancel)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus307 261 A |
| MFR Part # | 307 261 A |
| Item ID | 4315723 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-01-15 |
| Category | Safety |
| Subcategory | Roll Cages |
| Dimensions | 55.0" Γ 48.0" Γ 9.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 35.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |