South Bend Clutch 93-94 7.3 IDI Turbo ZF-5 Stock Clutch Kit (w/ FW)
| Brand | South Bend Clutch |
|---|---|
| Part Number | sbc1944-324K |
| MFR Part # | 1944-324K |
| UPC / Barcode | 840416300260 |
| Item ID | 4324760 |
| Price Group | South Bend Clutch |
| Born-On Date | 2014-04-25 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Kits - Single |
| Dimensions | 20.5" Γ 18.5" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 41.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |