Eibach Pro-Alignment Kit for Acura 97 2.2 CL/ 98-99 2.3 CL/ 95-98 2.5 TL/ 97-99 3.0 CL/ 96-98 3.2 TL
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67265K |
| MFR Part # | 5.67265K |
| UPC / Barcode | 803050231109 |
| Item ID | 4326196 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2014-05-02 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 16.7" Γ 7.9" Γ 7.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |