Eibach Pro-Alignment Camber Arm Kit for 09-14 Chrysler 300 2WD/09-14 Dodge Challenger
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.66045K |
| MFR Part # | 5.66045K |
| UPC / Barcode | 803050362971 |
| Item ID | 4326920 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2014-05-21 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 15.5" Γ 14.0" Γ 4.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 16.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |