Project Mu Scion/Subaru FR-S/BRZ Brake Cooling Duct
| Brand | Project Mu |
|---|---|
| Part Number | pmuPACCBC01A |
| MFR Part # | PACCBC01A |
| Item ID | 4326931 |
| Price Group | Project Mu |
| Born-On Date | 2014-05-21 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Cooling Packages |
| Dimensions | 7.0" Γ 4.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |