Cusco Oil Catch Can MAzda RX-7 (FC3S)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus420 009 A |
| MFR Part # | 420 009 A |
| UPC / Barcode | 4996338420534 |
| Item ID | 4327068 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-05-23 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Catch Cans |
| Dimensions | 16.0" Γ 8.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |