Eibach Pro-Alignment Kit for 00-06 Lincoln LS V6 & V8
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.87545K |
| MFR Part # | 5.87545K |
| UPC / Barcode | 803050326829 |
| Item ID | 4327379 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2014-06-02 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 7.2" Γ 6.3" Γ 3.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |