Cusco Steel Roll Cage 4 Point 2 Passenger 2015 Subaru WRX / STI (S/O / No Cancel)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus116 261 A |
| MFR Part # | 116 261 A |
| Item ID | 4327457 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-06-03 |
| Category | Safety |
| Subcategory | Roll Cages |
| Dimensions | 55.0" Γ 49.0" Γ 9.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 50.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |