Eibach Pro-Alignment Adjustable Kit for 13+ Subaru/Scion BRZ/FR-S 2.0L 4Cyl
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67660K |
| MFR Part # | 5.67660K |
| Item ID | 4327545 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2014-06-05 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 24.0" Γ 4.5" Γ 4.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.07 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |