ICON 2019+ Ford Ranger Multi Rate Leaf Pack w/Add In Leaf
| Brand | ICON |
|---|---|
| Part Number | ico198520A |
| MFR Part # | 198520A |
| UPC / Barcode | 00840103411019 |
| Item ID | 433185 |
| Price Group | ICON |
| Born-On Date | 2021-03-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Leaf Springs & Accessories |
| Dimensions | 42.9" Γ 17.5" Γ 16.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 66.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |