Cusco Oil Catch Tank 2015 Subaru Impreza USDM Model (VA Chassis)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6A1 009 A |
| MFR Part # | 6A1 009 A |
| UPC / Barcode | 4996338040381 |
| Item ID | 4333117 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-07-29 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Catch Cans |
| Dimensions | 9.4" Γ 7.6" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |