Cusco Belt Cover for 2015 Subaru Impreza USDM Model (VA Chassis)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus692 730 A |
| MFR Part # | 692 730 A |
| UPC / Barcode | 4996338099488 |
| Item ID | 4333119 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-07-29 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Covers |
| Dimensions | 19.3" Γ 5.8" Γ 3.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |