OS Giken Overhaul Kit A Subaru STi EJ25 (Incl. Clutch Discs/Center Plate/PP - NO Repl. Cover)
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgSB041-BJ60A |
| MFR Part # | SB041-BJ60A |
| Item ID | 4337072 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2014-08-29 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Rebuild Kits |
| Dimensions | 17.0" Γ 17.0" Γ 11.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 25.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |