Project Kics 12X1.25 Black Leggdura Racing Lug Nuts - 16 PCS
| Brand | Project Kics |
|---|---|
| Part Number | pjkWKIC36K |
| MFR Part # | WKIC36K |
| UPC / Barcode | 4965581258201 |
| Item ID | 4337728 |
| Price Group | Project Kics |
| Born-On Date | 2014-09-17 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Lug Nuts |
| Dimensions | 8.8" Γ 4.8" Γ 1.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |