Cusco Upper Arm JZX90 100 F AJ
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus175 474 K |
| MFR Part # | 175 474 K |
| UPC / Barcode | 4996338016911 |
| Item ID | 4340556 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2014-12-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arms & Components |
| Dimensions | 13.1" Γ 10.5" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |