WeatherTech TechCare Wax-Prep Clay Gel Cleaner 18 oz.
| Brand | WeatherTech |
|---|---|
| Part Number | wet8LTC11K |
| MFR Part # | 8LTC11K |
| Item ID | 4350276 |
| Price Group | WeatherTech B |
| Born-On Date | 2014-12-31 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Washes & Soaps |
| Dimensions | 8.8" Γ 7.3" Γ 4.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | β Prohibited |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |