OS Giken Release Bearing Used w/ (osgMZ141-BF6)
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgMZ141-BF60K |
| MFR Part # | MZ141-BF60K |
| Item ID | 4356704 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2015-02-05 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Slave Cylinder |
| Dimensions | 6.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |