Cusco 13-21 Subaru BRZ / 13-16 Scion FR-S / 17-21 Toyota 86 Front Lower Arm Bushing Set of 2
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 914 A |
| MFR Part # | 965 914 A |
| UPC / Barcode | 4996338026859 |
| Item ID | 4357975 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2015-02-16 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 6.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |