Cusco Light Weight Aluminum Pulley Set 13-15 Subaru BRZ/Scion FR-S
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 733 A |
| MFR Part # | 965 733 A |
| UPC / Barcode | 4996338099525 |
| Item ID | 4362063 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2015-04-03 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Pulleys - Crank, Underdrive |
| Dimensions | 12.0" Γ 8.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |