Cusco 78-82 Toyota Celica (TA40) OEM Shape Engine Mount Set
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus110 910 A |
| MFR Part # | 110 910 A |
| UPC / Barcode | 4996338026583 |
| Item ID | 4363351 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2015-04-28 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 13.0" Γ 9.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |