Sparco Belt Pad 3In Blue Racing
| Brand | SPARCO |
|---|---|
| Part Number | spa01098S3A |
| MFR Part # | 01098S3A |
| UPC / Barcode | 8033280063849 |
| Item ID | 4368879 |
| Price Group | SPARCO Tuning |
| Born-On Date | 2015-05-27 |
| Category | Safety |
| Subcategory | Seat Belts & Harnesses |
| Dimensions | 11.0" Γ 6.5" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.23 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |