Torque Solution Boost Tap Kit Volkswagen 2.0T / Audi
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-VW-007K |
| MFR Part # | TS-VW-007K |
| UPC / Barcode | TS-VW-007K |
| Item ID | 4374862 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2015-06-19 |
| Category | Gauges & Pods |
| Subcategory | Gauge Components |
| Dimensions | 10.0" Γ 3.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |