Cusco Pillowball Front 13+ Toyota FRS / Subaru 13+ BRZ / 9-14 Legacy (Adj Camber)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 410 A |
| MFR Part # | 965 410 A |
| UPC / Barcode | 4996338965219 |
| Item ID | 4385607 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2015-09-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Shock Mounts & Camber Plates |
| Dimensions | 6.6" Γ 6.5" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |