Koyo 25 Row Oil Cooler 11.25in x 7.5in x 2in (AN-10 ORB provisions)
| Brand | Koyo |
|---|---|
| Part Number | koyXC251108W |
| MFR Part # | XC251108W |
| UPC / Barcode | 847839011384 |
| Item ID | 4386003 |
| Price Group | Koyo |
| Born-On Date | 2015-10-09 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Oil Coolers |
| Dimensions | 14.3" Γ 9.4" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |