Koyo 10 Row Oil Cooler 11.25in x 3in x 2in (AN-10 ORB provisions)
| Brand | Koyo |
|---|---|
| Part Number | koyXC101103W |
| MFR Part # | XC101103W |
| UPC / Barcode | 847839011407 |
| Item ID | 4386006 |
| Price Group | Koyo |
| Born-On Date | 2015-10-09 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Oil Coolers |
| Dimensions | 14.3" Γ 4.6" Γ 3.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |