Whiteline Plus 89-97 Nissan 300ZX/93-97 Infiniti Q45/90-93 Skyline Front Upper Control Arm Bushing
| Brand | Whiteline |
|---|---|
| Part Number | whlW51219A |
| MFR Part # | W51219A |
| UPC / Barcode | 9319924402922 |
| Item ID | 4386265 |
| Price Group | Whiteline |
| Born-On Date | 2015-10-21 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 9.0" Γ 7.8" Γ 3.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |