Cusco 04-06 Scion xB/x Aluminum Round Shaft Front Strut Tower Brace - Type-AS
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus114 510 A |
| MFR Part # | 114 510 A |
| UPC / Barcode | 4996338114013 |
| Item ID | 438702 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2021-04-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 48.5" Γ 5.7" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |