Mishimoto 99-06 BMW 323i/323i/328i/330i w/ Auto Transmission Performance Aluminum Radiator
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-E46-323A |
| MFR Part # | MMRAD-E46-323A |
| UPC / Barcode | 748354023657 |
| Item ID | 4387555 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2015-12-07 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 30.2" Γ 23.2" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |