Ford Racing 15-23 Mustang Track Pack Rear Spoiler
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-16600-GT350A |
| MFR Part # | M-16600-GT350A |
| UPC / Barcode | 756122014059 |
| Item ID | 438904 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2021-04-16 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Spoilers |
| Dimensions | 64.1" Γ 15.6" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |