Cusco Hybrid LSD Lexus IS F
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cusHBD 985 A |
| MFR Part # | HBD 985 A |
| UPC / Barcode | 4996338009296 |
| Item ID | 4389121 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2015-12-16 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differentials |
| Dimensions | 8.0" Γ 8.0" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 14.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |