Mishimoto 2015+ VW Golf-R MK7/2013+ Audi 8V S3 Performance Auxiliary DSG Cooler/Heat Exchanger
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-MK7-15A |
| MFR Part # | MMRAD-MK7-15A |
| UPC / Barcode | 840197700860 |
| Item ID | 446296 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2021-04-23 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 14.7" Γ 10.1" Γ 7.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |