QA1 GM Pro Front Coil-Over System - Single Adj. - 10in x 550lbs/in - Pigtail - Aluminum
| Brand | QA1 |
|---|---|
| Part Number | qapGS401-10550A |
| MFR Part # | GS401-10550A |
| UPC / Barcode | 806990062048 |
| Item ID | 452063 |
| Price Group | QA1 |
| Born-On Date | 2021-04-30 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilovers |
| Dimensions | 20.8" Γ 10.2" Γ 8.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 22.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |