QA1 GM Pro Front Coil-Over System - Single Adj. - 11in x 250lbs/in - Pigtail - Aluminum
| Brand | QA1 |
|---|---|
| Part Number | qapGS401-11250A |
| MFR Part # | GS401-11250A |
| UPC / Barcode | 806990061980 |
| Item ID | 452073 |
| Price Group | QA1 |
| Born-On Date | 2021-04-30 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilovers |
| Dimensions | 22.1" Γ 12.7" Γ 11.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 19.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |