QA1 Jam Nut - 5/8-18 Left Hand - 15/16in Hex 3/8in Wide - Aluminum
| Brand | QA1 |
|---|---|
| Part Number | qapJNL10A |
| MFR Part # | JNL10A |
| UPC / Barcode | 806990010902 |
| Item ID | 452792 |
| Price Group | QA1 B |
| Born-On Date | 2021-04-30 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware Kits - Other |
| Dimensions | 0.9" Γ 0.9" Γ 0.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |