QA1 Adjustable Shock Mount Kit w/Hardware - 3in
| Brand | QA1 |
|---|---|
| Part Number | qapMT100K |
| MFR Part # | MT100K |
| UPC / Barcode | 806990001023 |
| Item ID | 453753 |
| Price Group | QA1 |
| Born-On Date | 2021-04-30 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Mounts - Hooks/Handles/Utility |
| Dimensions | 8.4" Γ 4.3" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |