Rywire 00-05 Honda S2000 K2-RWD Chassis Specific Adapter (Use w/K-Pro ECU)
| Brand | Rywire |
|---|---|
| Part Number | rywRY-K2-RWD-SUB-S2K |
| MFR Part # | RY-K2-RWD-SUB-S2K |
| UPC / Barcode | 346646622 |
| Item ID | 455096 |
| Price Group | Rywire |
| Born-On Date | 2021-05-07 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Connectors |
| Dimensions | 10.0" Γ 6.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |